IŠKILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

Vairavimo mokyklos ,,Amplius LT” praktinio vairavimo mokymo instruktorė. Olgos kvalifikacijos: 2015 2016   Instruktoriaus licencijos: Praktinio vairavimo mokymo instruktoriaus (lietuvių...

Olga Židovlenkova

Vairavimo mokyklos ,,Amplius LT”direktorius, licencijuotas automobilių sporto, ekonominio vairavimo mokymo treneris, praktinio vairavimo mokytojas ir vairavimo mokymo teorijos dėstytojas....

Artūras Pakėnas

Vairavimo mokyklos ,,Amplius LT” praktinio vairavimo mokytojas, automobilių sporto treneris, automobilių sporto meistras, kuris savo pergalėmis garsino mūsų šalį...

Henrikas Kazakauskas

Vairavimo mokyklos ,,Amplius LT”mokytojas, „Vilniaus sportinio vairavimo centro“ vadovas, licencijuotas ekonominio vairavimo treneris, automobilių sporto treneris, praktinio vairavimo mokytojas....

Andrejus Savčenko
Papildomas mokymas ,

Eco vairavimas


Jūsų automobilio kuro sąnaudos neatitinka Jūsų lūkesčių? Norite išmokti racionaliai ir taupiai valdyti šiuolaikinį automobilį? Siūlome individualias ekovairavimo pamokas!

Individuali ekovairavimo pamoka. Kas tai?


Tai specialūs važiavimai su vairavimo treneriu, skirti suformuoti vairuotojams saugaus, racionalaus ir ekonomiško vairavimo stilių.

Pats ekovairavimo stilius ir yra paremtas racionalumo principais, atsižvelgiant į eismo srauto dinamiką, tausojant transporto priemonę ir aplinką bei sunaudojant mažiau degalų.

Lietuvoje ekovairavimo principai yra integruoti į pradedančiųjų B kategorijos vairuotojų rengimo programą bei Regitros egzaminus.

Koks automobilis tinkamas ekovairavimui?


Ekovairavimo pamokai tinka bet koks automobilis. Galima naudoti ir mūsų mokyklos automobilius, bet rekomenduojame tobulinti savo įgūdžius jūsų kasdienine transporto priemone.

Svarbiausia kad joje būtų kuro sąnaudų matuoklė, kuri padėtų sekti kuro sąnaudas. Automobilio naudojama kuro rūšis (dyzelis, benzinas, dujos, elektra) neturi jokios reikšmės. Taip pat nesvarbi ir transmisija (mechaninė ar automatinė pavarų dėžė).

Kur ir kaip vyksta ekovairavimo mokymai?


Ekovairavimo mokymai vyksta realiomis eismo sąlygomis, važiuojant lengvuoju automobiliu individualiai su treneriu iš anksto paruoštu 10 – 15 km maršrutu Vilniaus gatvėse. Maršrutas kartojamas keletą kartų, kad mokinys įsisavintų patarimus ir išsiugdytų ekonomiško vairavimo stilių.

Kokia potenciali nauda?


SAUGUMAS. Įvaldžius ekovairavimo principų naudojimą, vairavimas tampa saugesnis – gerokai sumažėja tikimybė patekti į auto įvykį.

EKONOMIJA. Tausojant transporto priemonę, ne tik mažėja išlaidos remontui ir automobilio eksploatavimo priemonėms, bet ir sudaromos sąlygos nedidinti draudimo kainos. Remiantis mūsų jau vykdytų mokymų patirtimi bei turima kitų ES šalių statistika, galime teigti, jog pamokos metu pavyksta sutaupyti 5-25% degalų (priklausomai nuo besimokančiojo jau turimų įgūdžių). Ilgalaikis mokymų efektas: 7-8% mažesnės degalų sąnaudos.

EKOLOGIJA. Mažinant degalų sunaudojimą, mažėja ir taršos poveikis aplinkai.

  1. Vairavimo kursų dalyviai: Ekovairavimo pamokos skirtos individualiems asmenims;
  2. Kursų trukmė: 1 – 2 akademinės valandos;
  3. Kita svarbi papildoma informacija: Pamokos vedamos, remiantis Europos Sąjungos rekomendacijomis.
  4. Kokie instruktoriai mokys ekovairavimo? Ekovairavimo moko tarptautinius sertifikatus turintis instruktorius Artūras Pakėnas.

Mūsų klientai