Antras žingsnis

Antras žingsnis

Esate žmogus, kuris stengiasi būti ryžtingas, nepriklausomas ir sėkmingas? Nepasitikite savo vairavimo įgūdžiais? Jaučiate stresą, vairuodamas dinamiškojo Vilniaus gatvėmis? Turite vairavimo pažymėjimą, bet seniai nevairavote? Norite išsiugdyti automobilio pojūtį? Vairavimo mokykla ,,Amplius LT“ siūlo išeitį – asmeninių įgūdžių atnaujinimo ir tobulinimo programą pavadinimu antras žingsnis, subalansuotą specialiai Jūsų vairavimo poreikiams.

Koks šių mokymų tikslas?


Vairavimo mokykla ,,Amplius LT“  siekia, kad vairavimas kiekvienam vairuotojui būtų ne vien būtinybė, bet ir malonumas. Mokymų tikslas: atsižvelgiant į Jūsų individualią patirtį, tobulinti praktinio vairavimo įgūdžius manevruojant, parkuojantis, važiuojant atbuline eiga, vairuojant intensyviame eisme bei ekstremaliai stabdant.

Kuo svarbi antras žingsnis mokymo programa?


Į mūsų vairavimo mokyklą kreipiasi daugybė žmonių, daugiausia – moterys, kurios turi vairuotojo pažymėjimą, tačiau dėl asmeninių priežasčių ilgą laiką nevairavo. Matydami didelį poreikį ir norėdami padėti kiekvienam vairuotojui, sukūrėme naują programą – ,,Antras žingsnis“. Mokymų metu profesionalus vairavimo instruktorius padės atkreipti dėmesį į daromas klaidas bei galimas jų pasekmes. Turėsite progą objektyviai įvertinti savo esamus vairavimo įgūdžius. Esant reikalui ir naudojantis profesionalia pagalba, galėsite pakoreguoti blogus vairavimo įpročius bei susipažinti su pasikeitimais kelių eismo taisyklėse.

Kokia šios programos nauda?


Individualios programos padeda užpildyti turimas vairavimo praktikos spragas (rikiavimasis, parkavimasis ir kt.).

Kaip vyksta mokymai?


Instruktorius kartu su vairavimo mokyklos mokiniu paruošia individualią programą, siekiant išmokyti visko, kas būtina saugiam dalyvavimui eisme. Kiekviena programa parengiama konkrečiam klientui. Rekomenduojama, pradžioje vairuoti su mokyklos automobiliu, o paskui naudotis užsakovo asmenine transporto priemone.


  1. Oro sąlygos: Nesvarbios;
  2. Kursų vieta: Vairavimo įgūdžiai bus tobulinami Vilniaus gatvėse;
  3. Vairavimo kursų dalyviai: Vairavimo kursai vyksta individualiai;
  4. Rekomenuojama apranga: Kursų metu rekomenduojama dėvėti patogius ir judesių nevaržančius drabužius ir avalynę;
  5. Kursų trukmė: Kursų trukmė nustatoma pagal individualų poreikį;
  6. Kita svarbi papildoma informacija: Programa yra derinama kartu su mokiniu, atsižvelgiant į individualų jo poreikį ir turimą vairavimo patirtį;
  7. Kokie instruktoriai mokys vairavimo? Vairavimo įgūdžių gerinimo programą veda profesionalūs instruktoriai: Artūras Pakėnas ir Henrikas Kazakauskas;
  8. Koks automobilis tinkamas šiai vairavimo programai? Transporto priemonė yra pasirenkama bendru susitarimu. Rekomenduojama, pradžioje vairuoti su mokyklos automobiliu, o paskui naudotis užsakovo asmenine transporto priemone. Automobilis gali būti tiek su automatine, tiek su mechanine pavarų dėže.
  9. Kas gali mokytis šios vairavimo programos? Ši programa yra skirta vairuotojų vairavimo įgūdžiams gerinti, todėl ji yra skirta visiems asmenims, turintiems vairavimo pažymėjimą;

Pabaigai Antras žingsnis

Antras žingsnis” – tai unikali automobilio vairavimo mokymo programa, sukurta vairuotojams, siekiantiems tobulinti savo įgūdžius ir atnaujinti vairavimo praktiką. Mokykla ,,Amplius LT“ pasiūlo individualią požiūrį į kiekvieną mokinį, padedantį jiems įveikti įvairias situacijas, nuo manevrų iki eismo intensyvumo.

Mokymų tikslas – ne tik padėti vairuotojams tapti saugesniais eismo dalyviais, bet ir suteikti malonumą iš vairavimo. Programa ypatingai pritaikyta tiems, kurie ilgą laiką nevairavo, ir suteikia galimybę objektyviai vertinti savo įgūdžius bei ištaisyti blogus įpročius.

Mokytojai, tokie kaip Artūras Pakėnas ir Henrikas Kazakauskas, profesionaliai vedantys mokymus, individualiai prisitaiko prie kiekvieno mokinio poreikių ir patirties lygio. Programa taip pat suteikia galimybę naudotis mokyklos automobiliu arba savo asmeniniu automobiliu, pritaikytu pagal susitarimą. Tai puiki galimybė visiems, turintiems vairavimo pažymėjimą, pagerinti savo vairavimo įgūdžius ir pasitikėjimą keliais.

IŠKILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Filialų adresai

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
Sakalų g. 22 - 4, Vilnius
Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus r. sav.

El. paštas

mokykla@amplius.lt

Telefonas

+370 677 04718