Volkswagen atnaujino jau legendiniu tampantį ir naująjį „vabalą”. Šiuo metu įsigyjantys Volkswagen Beetle arba Beetle Cabrio gali rinktis vieną iš penkių naujų, griežčiausius Euro 6 standartus atitinkančių variklių bei mėgautis pažangiausiomis MIB modulinės informacinės ir pramoginės elektronikos platformos teikiamomis pramogomis. Be to vairuotojo kasdienybę supaprastina dar didesnis vairavimo pagalbininkų skaičius.

 

Šių metų pabaigoje variklių gamą papildys trys nauji benzininiai (77, 110 ir 162 kW galios) ir du dyzeliniai (81 ir 110 kW galios) motorai. Jie visi atitinka griežtus Euro 6 aplinkosaugos standartus ir yra visapusiškai labiau efektyvesni už pirmtakus. Pavyzdžiui, galingiausio 2.0 TFSI benzininio variklio galia nuo 155 padidėjo iki 162 kW, o degalų sąnaudos sumažėjo maždaug 13%.

Visuose Volkswagen automobiliuose nuo šiol diegiamos MIB elektronikos platformos dėka atsiranda galimybė naudoti iki šiol tik kitose automobilių klasėse arba tik specifinėse modifikacijose prieinamus informacinės ir pramoginės elektronikos elementus, vairuotojo pagalbininkus bei eismo saugos sistemas. Pavyzdžiui, iš aukštesnės klasės automobilių į Volkswagen Beetle saloną ateina papildomas „Discover Media“ automagnetolos ir navigacinės sistemos kompleksas ir prie jo ekrano jungiama patobulinta galinio vaizdo kameros sistema, labai palengvinanti automobilio parkavimą sudėtingomis sąlygomis ir manevravimą atbuline eiga. Važiuojant atbuline eiga, rodomas ne tik įprastas galinės vaizdo kameros vaizdas, aprėpiantis erdvę už automobilio, bet ir įvairūs papildomos realybės elementai (objektų matmenų kontūrai ir punktyrinės linijos), rodančios ar automobilis galės pravažiuoti ten, ar tllps į ankštą tarpą ir pan.

Minėta galinio vaizdo apžvalgos sistema padeda ne tik parkuotis, bet ir įprastame eisme seka padėtį už automobilio, padeda manevruoti ir įspėja Beetle vairuotoją, jeigu vadinamojoje „aklojoje zonoje” yra kitas automobilis.

Jeigu nespaudžiamas akceleratoriaus pedalas, patobulintas DSG transmisijos valdiklis įjungia neutralią pavarą, taip leisdamas sutaupyti dar daugiau degalų.

Padidėjusi galimų kėbulo spalvų bei jų derinių paletė labai išplečia automobilio suasmeninimo galimybes. Nuo šiol vairuotojas turi galimybę rinktis naujas spalvas: raudoną „Tornado Red“, baltą „Pure White“ bei sidabrinę „Reflex Silver Metallic“.