B Kategorija

B Kategorija

Turime atsakymą tiems, kurie kreipiasi į mūsų vairavimo mokyklą klausdami,  kaip išmokti saugiai ir patikimai vairuoti. Mūsų atsakymas – mokykitės vairuoti be streso. Vairavimo mokyklos ,,Amplius LT” instruktoriai kviečia mokytis vairuoti ir gauti vairuotojo pažymėjimą be jokio galvos skausmo.

Koks šių mokymų tikslas?


Šių mokymų tikslas – puikus kelių eismo taisyklių išmanymas bei užtikrinta ir saugi vairavimo praktika, kurie užtikrins ne tik vairuotojo pažymėjimą, bet ir pasitikėjimą keliuose vairuojant.

Kaip vyksta mokymai?


Vairavimo mokykla ,,Amplius LT” suteikia galimybę mokytis iš profesionalių ir patyrusių instruktorių. Teorijos mokymai yra paremti naujausiomis Kelių eismo taisyklėmis, suteikiant mokiniams galimybę – KET testus spręsti internete nemokamai net 5 valandas. Praktiniai kursai yra derinami pagal mokyklos mokinio poreikius: derinama ne tik pradžios ir pabaigos laikas, bet ir vietos, iš kurių mokinys yra paimamas ir parvežamas. Tikime, jog tinkamam vairavimo įgūdžiui suformuoti yra reikalingi dažni praktiniai važiavimai, todėl įsipareigojame kiekvienam mokiniui suteikti ne mažiau kaip du praktinius važiavimus per savaitę.

Kokia šios programos nauda?


B kategorijos kursų mokiniai po mokymų programos yra visapusiškai pasiruošę laikyti Regitros egzaminus ir gauti vairuotojo pažymėjimą. Papildoma nauda – mokyklos mokiniai turi papildomas nuolaidas visiems kitiems mokymų kursams, kuriuos siūlo vairavimo mokykla ,,Amplius LT”.

Kuo svarbi ši mokymo programa?


Ši mokymų programa svarbi, nes suteikia pagrindines teorines ir praktines vairavimo žinias. Profesionalūs instruktoriai mokinius moko vairuoti atsakingai, saugiai bei su pasitikėjimu. Mūsų vairavimo mokyklos ,,Amplius LT”  mokinių egzaminų išlaikomumas iš pirmo karto viršija Lietuvos Respublikos vidurkį.


  1. Oro sąlygos: Nesvarbios;
  2. Kursų vieta: Vairavimo įgūdžiai bus tobulinami Vilniaus gatvėse ir mokyklos aikštelėje;
  3. Vairavimo kursų dalyviai: Vairavimo kursai vyksta grupėse ir individualiai;
  4. Rekomenduojama apranga: Kursų metu rekomenduojama dėvėti patogius ir judesių nevaržančius drabužius ir avalynę;
  5. Kursų trukmė: Teoriniai kursai truks – 40 akademinių valandų, praktiniai kursai truks – 30 akademinių valandų.
  6. Kita svarbi papildoma informacija: Programa yra derinama kartu su mokiniu, atsižvelgiant į individualų jo poreikį ir galimybes;
  7. Kokie instruktoriai mokys vairavimo? B kategorijos kursus veda profesionalūs instruktoriai: Artūras Pakėnas, Henrikas Kazakauskas, Andrejus Savčenko, Eidvilė Verkauskienė, Lukaš Jasinski.
  8. Koks automobilis tinkamas šiai vairavimo programai: Rekomenduojama vairuoti mokyklos siūlomą automobilį.
  9. Kas gali mokytis šios vairavimo programos? Ši programa yra skirta vairuotojų vairavimo įgūdžiams formuoti, todėl ji yra skirta visiems asmenims, neturintiems vairavimo pažymėjimo;

IŠKILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Filialų adresai

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
Sakalų g. 22 - 4, Vilnius
Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus r. sav.

El. paštas

mokykla@amplius.lt

Telefonas

+370 677 04718