Eco vairavimas

Eco vairavimas

Dauguma vairuotojų siekia mažinti kuro sąnaudas ir optimizuoti kelionių išlaidas. Tam būtina išmokti racionaliai valdyti šiuolaikinį automobilį. Mes siūlome individualias racionalaus ir šiuolaikiško vairavimo pamokas!

ECovairavimo pamoka. Kas tai?


Tai praktinio vairavimo pamoka su treneriu, kuris padėtų suformuoti racionalaus ir ekonomiško vairavimo stilių, pritaikytą šiuolaikiniams automobiliams.

Rekomenduojamas stilius patikrintas daugelyje ekonomiško vairavimo varžybų ir duoda puikius rezultatus. Jį įvaldžius vairuotojai ne tik sumažina savo kelionių išlaidas bet ir tausoja patį automobilį.

Mūsų šalyje ekonomiško vairavimo principai pakankamai populiarūs ir yra integruoti į B kategorijos vairuotojų mokymo programas, o pats stilius vertinamas praktinio vairavimo egzaminų Regitroje metu.

Koks automobilis tinkamas ecovairavimui?


Pamokos metu važiuojama arba kliento, arba mūsų mokyklos automobiliu.

Mokymo efektyvumui labai padeda jei kliento automobilyje yra kuro matuoklė, padedanti kontroliuoti vidutines ar momentines degalų sąnaudas.

Kur ir kaip vyksta ecovairavimo mokymai?


Ekonomiško vairavimo pamokos vykdomos realiomis eismo sąlygomis trenerio parinktu maršrutu. Esant poreikiui galime maršrutą derinti su klientu. Maršruto ilgis paprastai sudaro apie 10 kilometrų arba užima 15 minučių važiavimo laiko.

Kokia potenciali nauda?


SAUGUMAS. Suformavus ekonomiško ir racionalaus vairavimo stilių dalyvavimas eisme tampa saugesnis dėka taikomų ecovairavimo taisyklių.

EKONOMIJA. Racionalus vairavimo stilius formuoja ir tausojančią paties automobilio eksploataciją. Tai leidžia mažinti automobilio priežiūros išlaidas, o beavarinis vairavimas – mažina draudimo išlaidas

Remiantis asmenine patirtimi galime sakyti, kad ekonomiško stiliaus suformavimas leidžia ženkliai sumažinti kuro sąnaudas, priartinant jas prie gamintojo nurodytų. 10 – 15 procentų sumažėjusios kuro sąnaudos tikrai ne riba motyvuotam vairuotojui.

EKOLOGIJA. Mažinant degalų sunaudojimą, mažėja ir taršos poveikis aplinkai.

  1. Vairavimo kursų dalyviai: Ecovairavimo pamokos skirtos individualiems asmenims;
  2. Kursų trukmė: 1 – 2 akademinės valandos;
  3. Kita svarbi papildoma informacija: Pamokos vedamos, remiantis Europos Sąjungos rekomendacijomis.
  4. Kokie instruktoriai mokys ecovairavimo? Ekovairavimo moko tarptautinius sertifikatus turintis instruktorius Artūras Pakėnas.

IŠKILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Filialų adresai

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
Sakalų g. 22 - 4, Vilnius
Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus r. sav.

El. paštas

mokykla@amplius.lt

Telefonas

+370 677 04718