Parama


Paremkite mūsų automobilių sporto klubą – „Amplius LT“

 

Primename, kad pagal Gyventojų mokesčio įstatymo 34 straipsnio 3 dalies nuostatas kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas turi teisę nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą.

 

Vadovaudamiesi geranoriškumu, Jūs galite paremti VšĮ „Amplius LT“, kurios nariai ne tik dalyvauja automobilių sporto varžybose, bet ir aktyviai propaguoja saugų eismą, vykdo nepilnamečių mokymus, užsiima vairuotojų kvalifikacijos kėlimu, ruošia pradedančius sportininkus.

 

Jei nuprendėte paremti VšĮ „Amplius LT“, Jums belieka užpildyti specialią formą FR0512 ir pristatyti ją valstybinei mokesčių inspekcijai. Užpildytą formą galite pristatyti ir į VšĮ „Amplius LT“ iki kiekvienų metų gegužės 1 dienos.

 

Iš anksto esame Jums dėkingi.

 


 

 

VšĮ „Amplius LT“

 

Nuo pat įsikūrimo 2008 m. mes siekiame populiarinti automobilių sportą, saugų vairavimą bei padėti talentingam jaunimui siekti automobilių sporto aukštumų.

 

Šiuo metu „Amplius LT“ yra subūrusi naują komandą – sportininkus, pretenduojančius į aukščiausias varžybų vietas ir tampančius vis labiau žinomais autosporto pasaulyje.

 

Siūlome Jums tapti „Amplius LT“ komandos rėmėju ir pasinaudoti išskirtine galimybe paskleisti žinią apie save, savo siūlomą prekę ar paslaugą!

 

„Amplius LT“ komandos planai: Lietuvos automobilių sporto federacijos organizuojami ralio, bei slalomo čempionatai, žiedinių lenktynių pirmenybės bei kitos regioninės varžybos, automobilių parodos, Lietuvos automobilių klubų suvažiavimai, Europos renginiai, nuolatos „Amplius LT“ rengiami ar globojami ir vis daugiau įgaunantys populiarumo renginiai!

 

Parama „Amplius LT“ komandai leis siekti autosporto aukštumų ir taip pat suteiks Jūsų įmonei išskirtinę galimybę populiarinti savo vardą ir siūlomą produktą, susiejant prekės ženklą su tikslo siekimu, lyderyste, veržlumu.

 

Tokia reklama lengvai įsimenama ir skatina teigiamas asociacijas. Jūs plačiai pristatysite tiek save, tiek teikiamas paslaugas ar siūlomą produktą įvairių autosporto renginių metu, kuriuose dalyvauja „Amplius LT“.

 

Mes maloniai išklausysime visus Jūsų pageidavimus ir aptarsime galimus bendradarbiavimo variantus, bei parengsime individualų rėmėjo paketą Jūsų organizacijai.

 

Mūsų klientai