Sportininkų ruošimas

Sportininkų ruošimas

Sportinio automobilio vairavimas – tai įspūdingas, adrenalino prisotintas laikas, praleistas specialiai sportininkų treniruotėms  paruoštame automobilyje. Tai nepamirštamos emocijos, kurias privalote patirti! Vairavimo mokykla ,,Amplius LT“  siūlo unikalius ir nepakartojamus sportinio vairavimo kursus.

Kuo svarbi ši mokymo programa?


Mokymuose Jūs įgysite ne tik sportinio vairavimo įgūdžių, bet ir išmoksite saugiai vairuoti: laiku atpažinti pavojų bei jo išvengti. Įvaldę sportinio vairavimo technikos gudrybes, gebėsite suvaldyti automobilį kritinėse situacijose.

Kokia šios programos nauda?


Sportinio vairavimo mokymai bus naudingi bei kupini įspūdžių kiekvienam, nesvarbu, ar vairuotojas yra profesionalas, ar dar tik pradeda pažintį su automobiliu ir jo valdymu. Mokymų metu, pateiktos teorinės ir praktinės žinios padės geriau pažinti vairuojamą transporto priemonę ir tiksliau išnaudoti jos bei individualias Jūsų, kaip vairuotojo, galimybes.

Koks šių mokymų tikslas?


Pradinis mokymas vyksta pagal idividualią programą, atsižvelgiant į turimą patirtį. Programos tikslas – suteikti vairuotojui įgūdžius, būtinus ne tik gauti sportininko licencijai, bet ir dalyvauti pasirinktose lenktynėse.

Kaip vyksta mokymai?


Programa skirstoma į dvi dalis. Pradžioje, pirminis mokymas lenktynininko licencijai gauti. Vėliau, individuali programa – kiekvienam moksleiviui derinama pagal skirtingus poreikius tam, kad  dalyvis būtų pajėgus dalyvauti pasirinktose lenktynėse.


  1. Oro sąlygos: Nesvarbios;
  2. Kursų vieta: Trasos, kurios yra specialiai nustatytos profesionalių instruktorių;
  3. Vairavimo kursų dalyviai: Kursuose gali dalyvauti individualūs asmenys arba nedidelės mokinių grupės;
  4. Rekomenuojama apranga: Vairavimo metu rekomenduojama dėvėti patogius, judesių nevaržančius drabužius, kurie netrukdytų vairavimui;
  5. Kursų trukmė: Trukmė nustatoma individualiai abipusiu susitarimu;
  6. Kita svarbi papildoma informacija: Programa derinama su mokiniu, atsižvelgiant į individualų poreikį ir turimą vairavimo patirtį. Po kursų išduodamas pažymėjimas, kuris suteikia teisę laikyti LASF (Lietuvos automobilių sporto federacijos) specialius egzaminus lenktyninko licencijai gauti.
  7. Kokie instruktoriai mokys sportinio vairavimo? Sportinio vairavimo mokysiantys instruktoriaiArtūras Pakėnas ir Henrikas Kazakauskas;
  8. Koks automobilis tinkamas šiai sportinio vairavimo programai? Pagal susitarimą;
  9. Kas gali mokytis sportinio vairavimo? Sportinio vairavimo gali mokytis visi asmenys, turintys vairuotojo pažymėjimą.

IŠKILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Filialų adresai

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
Sakalų g. 22 - 4, Vilnius
Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus r. sav.

El. paštas

mokykla@amplius.lt

Telefonas

+370 677 04718